Dlaczego poliwęglan?

Dlaczego poliwęglan?

 

Płyty poliwęglan

 

 taśma anti-dust

 zadaszenie poliwęglan

Poliwęglan to tworzywo, które łączy w sobie mechaniczne, optyczne i termiczne własności innych materiałów, dzięki czemu znajduje różnorodne zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Płyty poliwęglanowe wykazują następujące cechy:

 

  • doskonałą termoizolacyjność,

  • wysoką udarność (250 razy wyższą niż szkło),

  • wysoką przepuszczalność światła,

  • trwałość zachowywaną w szerokim zakresie temperatur (-40 do 120 st. C),

  • lekkość,

  • łatwość obróbki i montażu.


Poliwęglan komorowy jest doskonały do przeszkleń i zadaszeń zarówno obiektów przemysłowych, pasaży handlowych, dworców, hal sportowych, stadionów, basenów oraz szklarni i ogrodów zimowych. Firma Al-Pol oferuje dogodny dla naszych klientów sposób zakupu komorowych płyt poliwęglanowych. Dokładne przycinanie płyt na wymiar wykonujemy bez żadnej dodatkowej opłaty. Możliwe jest również przycinanie formatek w miarę wykonywania montażu lub pomiarów na konstrukcji. Nasi klienci unikają wówczas pomyłek przy zamówieniu, które wynikają często z niedokładnego lub nieaktualnego przedmiaru robót.

Na życzenie profesjonalnie oklejamy brzegi płyt z otwartymi komorami za pomocą taśm AntiDust (R) (pełnymi i paroprzepuszczalnymi). Te taśmy zabezpieczają płyty przed zabrudzeniem lub zawilgoceniem podczas długiej eksploatacji.

Każdorazowo po cięciu czyścimy komory płyty z opiłków sprężonym powietrzem. Zawsze otrzymujecie Państwo czysty i zabezpieczony przed zabrudzeniem w czasie transportu materiał. W uzupełnieniu naszej kompleksowej obsługi klienta polecamy szeroki asortyment profili wg systemu PC Partners do mocowanie płyt poliwęglanowych. Profile te tworzą system, który da się mocować do konstrukcji stalowej lub tworzyć konstrukcyjne elementy aluminiowe.

Nasze realizacje


Copyright © 2014 by Al-Pol & FLK Media. All Rights Reserved.